zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

klocki.edu.pl
Dzieci
Crédit Agricole
photo
Matejki 22
Częstochowa
,
śląskie
,
42-202
klocki.edu.pl

Klocki dla dzieci w każdym wieku

Aby skorzystać z rabatów należy zapłacić kartą Credit Agricole zobacz, jak działa Klub korzyści

8 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta ważna od 18-03-2021 do 31-12-2022


oferta: internetowa

odwiedź sklep online


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

8% rabatu na wszystkie produkty. Aby skorzystać z oferty, należy pobrać kod rabatowy i wykorzystać go podczas składania zamówienia. Kod obowiązuje do 31.12.2022 r.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

klocki.edu.pl
klocki.edu.pl

Klocki to coś więcej niż zabawki. Wspierają wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny. Pozwalają dzieciom odgrywać role oraz tworzyć różne historie, przez co nasze pociech stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów, a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości, a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki rozwijają zdolności matematyczne: liczenie, grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Zabawa klockami wspiera rozwój emocjonalny i odwagę dzieci, bo kiedy mały człowiek podejmie wyzwanie i zrealizuje projekt, zaczyna wierzyć w swoje siły i odważnie sięga po kolejne, coraz trudniejsze wyzwania. Klocki pobudzają wyobraźnię przestrzenną, pomagają poznawać zasady konstrukcji, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Klocki konstrukcyjne to również idealna pomoc terapeutyczna w gabinetach specjalistów, ć wicząca spostrzegawczość, precyzję, analizę i logikę. 

Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej - klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego też od ponad 13 lat są naszą wielką pasją ...

Podobne rabaty

Jak skorzystać z rabatu?

W sklepie stacjonarnym
  1. Przed dokonaniem płatności kartą Credit Agricole, pamiętaj by przypomnieć Sprzedawcy, aby naliczył Ci rabat.
  2. Okaż Sprzedawcy wydrukowany wcześniej kupon rabatowy lub wykorzystaj kupon elektroniczny na smartfonie czy tablecie.
W sklepie internetowym
  1. W sklepie Partnera podaj kod rabatowy podany przy opisie Partnera lub postępuj zgodnie ze wskazanymi instrukcjami.

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu