zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

McKlein
Odzież i obuwie
Crédit Agricole
photo
Podbipiety 27/51
Warszawa
,
mazowieckie
,
51-113
McKlein

Galanteria skórzana

Aby skorzystać z rabatów należy zapłacić kartą Credit Agricole zobacz, jak działa Klub korzyści

10 %

dotyczy: Produktów McKlein


oferta stała Klubu korzyści


oferta: internetowa

odwiedź sklep online


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

10% rabatu na produkty McKlein. Aby skorzystać z rabatu należy pobrać kod rabatowy i wykorzystać go podczas składania zamówienia.

McKlein
McKlein

Zainspirowani przez coraz bardziej wymagające potrzeby świata biznesu i chcąc zapewnić podróżującym profesjonalistom najlepsze funkcjonalności, innowacje, jakość i wsparcie mobilne, odpowiedzieliśmy na potrzeby rynku. McKlein to światowej sławy, wielokrotnie nagradzany producent i dostawca toreb biznesowych i podróżnych, które są liderem innowacji, funkcjonalności i jakości. Dążymy do tego, aby pomóc profesjonalistom w drodze bycia stylowymi, zorganizowanymi i wygodnymi. Nasze torby powstają z myślą o latach dojazdów do pracy, podróży dookoła świata i każdej podróży w życiu. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, aby każdy projekt był przemyślany i klasyczny, dzięki czemu nigdy nie będzie konieczności chodzenia na kompromis w kwestii stylu.

Galanteria skórzana jaką oferuje McKlein, to najwyższej jakości produkty, które każdorazowo wyróżniają się doskonałą estetyką wykonania oraz wysoką funkcjonalnością.

Wśród produktów oferowanych przez firmę McKlein znajdą Państwo m.in. eleganckie teczki skórzane, plecaki skórzane, torby na ramię, pokrowce na laptopy, pojemne torby na kółkach. Cała galanteria skórzana firmy McKlein jaka znajduje się w naszej ofercie została ściśle wyselekcjonowana, tak by spełniała najwyższe standardy pod względem jakości materiałów użytych do jej produkcji (doskonałej jakości skóry naturalnej) oraz estetyki wykończenia.

Podobne rabaty

Jak skorzystać z rabatu?

W sklepie stacjonarnym
  1. Przed dokonaniem płatności kartą Credit Agricole, pamiętaj by przypomnieć Sprzedawcy, aby naliczył Ci rabat.
  2. Okaż Sprzedawcy wydrukowany wcześniej kupon rabatowy lub wykorzystaj kupon elektroniczny na smartfonie czy tablecie.
W sklepie internetowym
  1. W sklepie Partnera podaj kod rabatowy podany przy opisie Partnera lub postępuj zgodnie ze wskazanymi instrukcjami.

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu