zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Kręgielnia Grakula

Łódź

MANUFAKTURA
Drewnowska 58 a
Łódź, województwo łódzkie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

Kręgielnia Grakula

Kręgielnia Grakula w Manufakturze to profesjonalne centrum rozrywki, w którym każdy znajdzie dla siebie możliwość na przyjemne spędzenie czasu, ponieważ bowling to nie tylko sport, ale także niepowtarzalna forma zabawy i zdrowej rywalizacji. Posiadamy 28 torów do gry w kręgle, stoły bilardowe, oddzielną salę VIP oraz salę konferencyjną.

 

Kręgielnia Grakula to nie tylko gra w kręgle – to także urodziny, spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe, konferencje. Ponadto znajdziecie u nas również inne atrakcje: bilard, automaty do gier zręcznościowy (piłkarzyki, cymbergaj, dart, boxer).

 

Oprócz gry w kręgle oferujemy dodatkowe atrakcje, które wzbogacą każde spotkanie: catering, karaoke, dyskoteka, wynajem stołów do gry w kasyno, fotobudka oraz wiele innych.

 

Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych gości. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości oraz dużą elastyczność w działaniu. Na życzenie klienta organizujemy imprezy zamknięte.

 

Lokalizacja:

ul. Drewnowska 58A, 91-002 Łódź

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu