zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Panek

Częstochowa

Piłsudskiego 19
Częstochowa, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu korzyści


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

10% rabatu na cały asortyment. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

Panek
Panek

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na polskim rynku już od 2000 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do prowadzenia tego typu działalności. Jeśli chcą Państwo wypożyczyć auto i szukają najatrakcyjniejszej oferty, zachęcamy do skorzystania właśnie z naszych usług. Nasza flota liczy dziś aż 500 samochodów, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług w niemal każdym zakątku kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby wynajem aut w wypożyczalni Panek kojarzył się z fachową i sprawną obsługą, a przede wszystkim z doskonale przygotowanymi pojazdami, wśród których znajdują się nie tylko samochody osobowe, ale również większe busy dostawcze.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu