zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk

Okopowa 7
Gdańsk, województwo pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Konsultacje protetyczne, chirurgiczne, implantologiczne, ortodontyczne, ze stomatologii zachowawczej (w dniu przyjęć lekarzy specjalistów).


oferta stała Klubu korzyści


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

30% rabatu na konsultacje: protetyczną, chirurgiczną, implantologiczną, ortodontyczną, ze stomatologii zachowawczej (w dniu przyjęć lekarzy specjalistów), 10% na higienę i wybielanie od poniedziałku do piątku, 5% na stomatologię zachowawczą od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00.

Przed dokonaniem płatności powiadom o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska S.A.

Centrum Stomatologiczne Curodental
Centrum Stomatologiczne Curodental

Centrum Stomatologiczne Curodental jest nowoczesną Kliniką zajmującą się kompleksowym leczeniem z zakresu stomatologii. Gabinet stomatologiczny został założony w 1993 roku i jako jedna z pierwszych prywatnych klinik na terenie Trójmiasta świadczył swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Nasz gabinet zlokalizowany jest w centrum Gdańska przy ulicy Okopowej. Na terenie Centrum Stomatologicznego znajduje się m.in. kilka gabinetów, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz obszerna poczekalnia dla naszych pacjentów. Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum. Lekarze Centrum Stomatologicznego Curodental to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Przychodząc na wizytę do naszej Kliniki mają Państwo gwarancję, że dentysta zaproponuje wszystkie możliwe warianty leczenia i wspólnie z Państwem wybierze najlepszy z nich. Zastosowanie sprzętu najnowszej generacji w połączeniu z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami naszych lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów.

 

Lokalizacja:

ul. Okopowa 7, 80-819 Gdańsk

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu