zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Manhattan-Meble

Wrocław

Rybacka 7
Wrocław, województwo dolnośląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu korzyści


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska S.A.

Spółka Manhattan-Meble powstała 20 lat temu we Wrocławiu z siedzibą przy ulicy Szewskiej we Wrocławiu. W chwili obecnej siedziba firmy jak również salon meblowy mieści sie w centrum miasta przy ulicy Rybackiej 7 (obok placu Solidarności). Łączna powierzchnia sprzedaży, na której prezentowane są meble wynosi prawie 2 000 m kwadratowych. Naszą kolekcję stanowią w zdecydowanej większości meble krajowych producentów. Oferta obejmuje kilkaset modeli mebli wypoczynkowych, pokojowych, do sypialni, jadalni, pokojów młodzieżowych oraz biur. Każdy wzór meblowy dostępny jest w bogatej kolorystyce w zależności od upodobań klientów. Firma posiada własną bazę transportową dzięki, której bez problemowo dowożone są do klientów zamówione meble. Nasi pracownicy to doświadczona kadra w zakresie doradztwa, montażu i użytkowania zakupionych mebli.

Spółka Manhattan-Meble od dwudziestu lat doskonali swoją ofertę, wiedzę na temat mebli i sposobów ich sprzedaży. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszą nagrodą za starania i troskę włożoną w codzienną obsługę.

 

Lokalizacja:

ul. Rybacka 7, 53-656 Wrocław

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu